اجاره ون دربستی

اگر شما هم به خدمات حمل و نقل بین شهری نیاز دارید

با شماره 67189000-021 در ارتباط باشید.

تاکسی روز مرکز اجاره ون درون شهری و بین شهری است. سرویس های تاکسی روز روزانه، در اختیار، ترنسفر، ثابت و بلند مدت هستند.

ما در تاکسی روز ون با راننده اجاره می دهیم. اجاره ون به منظور جابجایی های یک طرفه و دو طرفه شامل اجاره ون برای مسافرت، فرودگاه، تفریحی و گردشی، تشریفاتی، سرویس مدارس، سرویس ادارات به صورت ثابت، هفتگی، ماهانه و سالانه ارائه می شود.

ویژگی ون های تاکسی روز:

  • ون های شرکت تاکسی روز دارای ظرفیت های 10 الی 17 مسافر است.
  • از سیستم های سرمایشی و گرمایشی مناسب برخوردارند.
  • سالم هستند و قبل از اینکه در اختیار مشتری قرار بگیرند مورد بررسی فنی قرار میگیرند.
  • دارای مدل های مختلف معمولی و VIP هستند.

ون های شرکت تاکسی روز

تاکسی روز برای سرویس های داخل شهری از سه مدل ون با نام های دلیکا، نارون و غزال استفاده می کند.

ون های هیوندا H350
ون های هیوندا H350

ون هایی که برای سرویس های برون شهری مورد استفاده قرار می گیرند شامل هایس، وانا، هیوندا H350، بنز vito و ون maxes است. در بین این ون ها ون HIACE که ساخت چین است، متداول ترین نوع ون در بین سایرین است. از ون های هیوندا H350، بنز VITO و maxes برای سرویس های تشریفاتی و VIP استفاده می شود.

قیمت ون دربستی

مهم ترین عامل در قیمت اجاره ون مسافت مبدا و مقصد و همچنین مدل ون درخواستی است. به طور معمول قیمت اجاره ون درون شهری برای 10 ساعت چیزی در حدود 450 تا 900 هزار تومان است. اما برای سرویس های تشریفاتی و VIP که از ون های لوکس استفاده می شود، قیمت متفاوت خواهد بود.

اجاره ون بین شهری

در تاکسی روز بیش از 500 راننده در حال فعالیت هستند و این شرکت آماده پاسخگویی به درخواست های شما برای سرویس های بین شهری از مبدا تهران به تمام نقاط کشور است. شما برای رزرو ون برای سفرهای بین شهری خود می توانید در کلیه ساعات شبانه روز با ما تماس گرفته و درخواست خود برای ون را ثبت کنید.

اجاره ون فرودگاه

گاه تعداد افرادی که برای سفرهای بین المللی اقدام میکنند بیش از ظرفیت یک ماشین سواریست. بدین منظور به دنبال وسیله ای مناسب جهت رفتن به فرودگاه هستند. ون ها در این شرایط بهترین گزینه هستند. اگر مهمان ها یا همسفران شما خارجی هستند و قصد دارید وسیله ای آبرومند و مناسب برای جابجایی آنها فراهم کنید، می توانید از سرویس های Vip  و تشریفاتی برای رفتن به فرودگاه استفاده کنید. سرویس های تاکسی روز هم برای فرودگاه مهرآباد و هم فرودگاه اما خمینی قابل رزرو است.

اجاره ون فرودگاه

به منظور رزرو ون برای فرودگاه لازم است کمی قبل از حرکت با شرکت تماس گرفته و اطلاعات لازم اعم از مبدا، زمان حرکت، تعداد مسافران، نوع ون درخواستی و… را به اوپراتور اعلام کرده و در ساعت مقرر با خیال راحت منتظر خودروی خود باشید.

اگر مهمان یا مسافر خارجی دارید، نگران نباشید؛ کلیه رانندگان تاکسی روز مسلط به زبان انگلیسی هستند و نحوه برخورد صحیح و محترمانه با مسافران بین المللی را آموخته اند.

کرایه ون تشریفاتی یا VIP

برای مناسبات رسمی سازمان خود یا میهمانانی که از خارج امده اند می توانید از سرویس های تشریفاتی تاکسی روز استفاده کنید. در سرویس های تشریفاتی از خودروهای VIP هیوندا و بنز استفاده می شود. این سرویس ها دارای قیمت بالاتر و امکانات بسیار خوبی هستند. اتاق این ون ها بسیار شیک، بزرگ و جادار طراحی شده است. رانندگان این سرویس ها برای ارائه خدمت به مسافران خارجی و ویژه دوره دیده اند.

سرویس مدارس

سرویس مدارس جز سرویس های تاکسی روز است که در طول یک سال تحصیلی دانش آموزان یک منطقه یا محله را به مدرسه منتقل میکند. امنیت بالا، سرعت، کاهش ترافیک، هزینه کمتر و راحتی بیشتر جز محاسن این سرویس است. از سرویس های مشابه با سرویس مدارس می توان به سرویس ادارات اشاره کرد.

اجاره ون به عنوان سرویس مدارس

سرویس ادارات

ادارات با تعداد کارمندان کم یا کارمندانی که در یک محدوده زندگی میکنند، برای رفتن به محل کار خود می توانند از سرویس ویژه ادارات استفاده کنند. این سرویس با سرشکن شدن هزینه ها موجب اقتصادی شدن آن می شود. سرویس ادارات نیز جز سرویس های ثابت شرکت تاکسی روز است.

اجاره ون ارزان

ون ها زمانی مورد استفاده قرار میگیرند که تعداد مسافران بیش از ظرفیت یک یا دو ماشین سواری باشد. بنابراین به صرفه است تا به جای کرایه دو یا چند خودرو از یک ون استفاده کنیم. ون ها سوخت کمتری به نسبت زمانی که چند خودرو اجاره کرده ایم استفاده می کنند. بنابراین استفاده از ون ها بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه است. همچنین استفاده از ون هایی مانند HAICE  که در سطح شهر بسیار دیده می شوند، قیمت سفر را تا حد زیادی کاهش می دهد. برای اجاره ون ارزان با تاکسی روز تماس بگیرید.

نکات مهم در زمان اجاره ون

  • در مسافرت های بین شهری وظیفه فراهم کردن محل استقرار و استراحت راننده بر عهده مشتری است.
  • در سفرهای بین شهری و درون شهری هزینه خورد و خوراک راننده با مشتری است.
  • در صورت نیاز به ورود به محدوده طرح ترافیک هزینه طرح توسط مشتری پرداخت می شود.

اجاره ون کولر دار

تمامی ون های شرکت تاکسی روز مجهز به سیستم خنک کننده هستند. بنابراین نیازی نیست نگران کولردار بودن ون ها در فصل گرما باشید.

مزیت اجاره ون

ون ها ظرفیتی بیش از خودروهای سواری و کمتر از مینی بوس ها دارند. سیستم صوتی و تصویری آنها ضعیف تر از مینی بوس هاست اما دارای صندلی هایی راحت و نرم جهت مسافرت های طولانی هستند. صدا کمتر از مینی بوس به اتاق سرنشینان منتقل شده و از این جهت سرنشینان آرامش بیشتری را تجربه می کنند. همچنین ون یک وسیله نقلیه شخصی محسوب می شود و نیازی به ایست در پلیس راه ندارد. برای سفرهای با 12 تا 17 مسافر بهترین گزینه است زیرا هزینه آن از اجاره چند خودرو یا یک مینی بوس کمتر است.

مراحل درخواست ون از تاکسی روز

مرحله اول: برای ثبت درخواست ون دربستی کافیست با شماره ثابت 02167189000 تماس گرفته یا به وبسایت تاکسی روز مراجعه کرده و از طریق فرم درخواست ون، سفارش خود را ثبت کنید.

مرحله دوم: پس از تماس با پشتیبانی یا ورود به سایت لازم است اطلاعات مبدا، مقصد و زمان حرکت و نوع ون را مشخص کنید.

مرحله سوم: 20 درصد مبلغ فاکتور را باید قبل از اعزام ون پرداخت کنید.

مرحله چهارم: پس از سفر در پایان مابقی مبلغ را با راننده تسویه کنید.

سوالات متداول

قیمت اجاره ون در تهران به صورت روزانه بین 450 تا 900 هزارتومان برای 10 ساعت متغیر است. در سفر های بین شهری قیمت بر اساس فاصله مبدا تا مقصد و نوع خودرو تعیین می شود.

ون ها با توجه به نوع و مدل، ظرفیت های متفاوتی دارند اما به طور معمول ون ها بین 8 الی 17 نفر مسافر را در خود جای می دهند.

ون ها در تمام طول سال حتی روزهای تعطیل قابل اجاره هستند. فقط کافیست 24 ساعت قبل از رزرو با شرکت تماس گرفته و اطلاعات مبدا، مقصد و دریافت کننده خدمات را اعلام کنید و مبلغی را به عنوان بیعانه به شرکت پرداخت کنید.

بله برای سرویس تشریفات و فرودگاه ون های بنز و هیوندا در نظر گرفته شده اند که از امکانات و راحتی بیشتری برخوردار هستند.

به دلیل اینکه ون ها قبل از اجاره از لحاظ فنی بررسی می شوند، بسیار به ندرت چنین مشکلی رخ می دهد. در صورت وقوع نیز یک خودروی جدید به سرعت از نزدیک ترین مرکز برای شما ارسال می شود و هزینه آن رایگان است.

خیر. برای اجاره ون به هیچ مدرکی نیاز ندارید و تنها در زمان رزرو باید اطلاعات مبدا، مقصد، زمان حرکت و نام درخواست کننده را ارائه کنید.

بله یکی از خدمات تاکسی روز اجاره ون به صورت بلند مدت برای ایاب و ذهاب ادارات، سرویس مدارس و موارد دیگر است.

خیر در حال حاضر چنین امکانی در تاکسی روز فراهم نیست و تمام ون ها با راننده اجاره داده می شوند.

بله. در صورت نیاز به ارائه فاکتور رسمی به شرکت یا سازمان مربوطه، تاکسی روز به شما فاکتور رسمی ارائه می کند. همچنین فاکتور ارائه شده شامل 10 درصد مالیات بر ارزش افزوده نمی شود.

خیر. تاکسی روز با پشتیبانی 24 ساعته و رانندگان تمام وقت آماده ارائه خدمات حمل و نقل با ون در تمام طول شبانه روز است.

بهترین ون برای مسافرت های چند روزه به همراه خانواده ون تویوتا هایس (Hiace) است. 

تاکسی روز راننده های خود را از میان بهترین و با تجربه ترین ها انتخاب میکند. احتمال تصادف در تاکسی روز بسیار کم است. اما در صورت وقوع سانحه خسارات آن بر عهده راننده و شرکت خواهد بود.

بله. اما مبلغ اجاره ون برای 10 ساعت با کمی تخفیف دریافت خواهد شد. زیرا تایمی که سرویس های زیر 10 ساعت به خود اختصاص می دهند امکان جبران باقی مبلغ را غیر ممکن می کند.

پیمایش به بالا