سرویس مدارس

اگر شما هم برای امنیت و راحتی فرزندانتان نیاز به سرویس مدارس دارید با تاکسی روز تماس بگیرید

تاکسی روز ناوگان حمل و نقل سرویس‌های دربستی و اداری ثابت، درون شهری و برون شهری است که سفری ایمن، بدون دردسر و … را برای سیستم‌های حمل و نقل پرسنل کارخانه‌ها، اداره‌جات، شرکت‌های بزرگ و مدارس، ارائه می‌دهد. 

قیمت نهایی معقول و رقابتی، زمانبندی دقیق، تعهد به برنامه‌ریزی مشخص شده و پوشش دهی جغرافیایی بسیار خوب از مزیت‌های اصلی «سرویس مدارس تاکسی روز» است که مسئولیت‌ها و هزینه‌های پیش بینی نشده‌‌ی حمل و نقل مدارس را به میزان قابل توجهی کاهش می‌دهد.

معرفی خدمات سرویس مدارس

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های والدین دانش‌آموزان، سرویس ایاب و ذهاب فرزندانشان است. «تاکسی روز» خدمات سرویس روزانه، هفتگی و ثابت مدارس را ارائه می‌کند و هم والدین و هم مدیران مدارس، می‌توانند با ثبت درخواست سرویس مدارس در «تاکسی روز»، از خدمات این سرویس بهره‌مند شوند.

خودرو سرویس مدرسه نیز می‌تواند با توجه به نیاز و بودجه شما مشخص شود و برنامه ریزی زمانی هم توسط شما به صورت دقیق تعیین شود.

مزیت‌های سرویس مدرسه‌ی تاکسی روز

  • تعهد به برنامه ریزی تعیین شده
  • زمانبندی دقیق و رعایت نظم 
  • سفیران حرفه‌ای و مطمئن 
  • پیروی از سرعت مجاز و رعایت قوانین راهنمایی رانندگی
  • هزینه‌ی معقول و مقرون به صرفه
  • ارائه‌ی سرویس‌های ثابت و موقتی
  • پشتیبانی۲۴ ساعته

سرویس مدرسه تهران

معرفی خودرو‌های موجود در تاکسی روز

  • سرویس خودرو‌های ایرانی: که شامل خودرو‌هایی مانند پراید، سمند، پژو پارس و برلیانس می‌شود.
  • سرویس‌های ون و میدل باس: که شامل خودرو‌هایی مانند ون مدل h350 می‌شود.
  • سرویس‌های اتوبوس و مینی بوس: که شامل خودرو‌هایی مانند اتوبوس مدل 301 و عقاب بین شهری می‌شود.

قیمت سرویس مدرسه

هزینه‌ی سرویس مدارس در «تاکسی روز» به عوامل مختلفی چون فاصله مبدا تا مقصد، نوع و مدل خودرو، تعداد نفرات، تعداد توقف‌ها و… بستگی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانید با تیم پشتیبانی «تاکسی روز» مشورت کنید.

در نظر داشته باشید که «تاکسی روز» از نرخ‌های مصوب تعیین شده توسط اتحادیه پیروی می‌کند و به همین دلیل، قیمت‌های رقابتی و پایین‌تری را نسبت به شرکت‌های مشابه، اعلام می‌کند. 

برای کسب اطلاع بیشتر در مورد هزینه‌ی سرویس مدارس در تهران می‌توانید با شماره‌های موجود در سایت تماس گرفته تا پاسخ سوالات خود را در سریع‌ترین زمان ممکن دریافت کنید.

ویژگی‌های رانندگان و تعهدات تاکسی روز 

رانندگان سرویس مدارس «تاکسی روز»، دوره‌های آموزشی مورد تایید سازمان حمل و نقل عمومی شهری را گذرانده‌اند و متعهد‌ند که تنها با سرعت مجاز و مطابق قوانین راهنمایی و رانندگی در سطح شهر تردد کنند تا ریسک خطرات احتمالی را به نزدیک صفر برسانند. 

رانندگان «تاکسی روز» همگی از سلامت کامل جسمانی و روحی برخوردارند و رعایت برخورد اجتماعی مناسب در دستور کار آن‌ها قرار دارد. این افراد تاییدیه راهداری دارند و ملزم به رعایت ایمنی کامل بر اساس فیلترها و تعهدات شرکت هستند.

علاوه‌بر این، تمام خودرو‌های سرویس مدارس «تاکسی روز» مجهز به زنجیر چرخ، کپسول آتش نشانی و وسایل سرمایشی و گرمایشی هستند.

نحوه ثبت درخواست سرویس مدارس

برای ثبت درخواست سرویس مدرسه از «تاکسی روز» و کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات ویژه‌ی سرویس مدارس، می‌توانید با شماره‌‌ی ثابت 02167189000 و شماره‌ی موبایل 09106902008 در ارتباط باشید. در صورت تمایل می‌توانید به دفتر تاکسی روز واقع در تهران, خیابان فاطمی، خیابان فتحی شقاقی، پلاک 141 نیز مراجعه کنید.

علاوه‌بر این، تیم پشتیبانی «تاکسی روز» همه روزه و به صورت ۲۴ ساعته در خدمت شما و آماده‌ی پاسخگویی به درخواست‌ها و سوالات شماست.

سوالات متداول

سرویس حمل و نقل مدرسه در «تاکسی روز» با ارائه‌ی قیمت‌های منصفانه، مسئولیت‌پذیری، زمانبندی دقیق و پشتیبانی ۲۴ ساعته، بهترین گزینه برای دریافت خدمات سرویس مدارس محسوب می‌شود.

خیر، در «تاکسی روز» تمام خودرو‌ها با سفیر اجاره داده می‌شوند و خدمات اجاره‌ی خودرو توسط «تاکسی روز» ارائه نمی‌شود.

شما می‌توانید به صورت ۲۴ ساعته و در تمامی روز‌های هفته با خطوط شرکت به شماره‌های  02162999599 و 09106902008 تماس حاصل فرمایید.

قیمت سرویس مدارس به عوامل مختلفی چون فاصله مبدا تا مقصد، نوع و مدل خودرو، تعداد نفرات، تعداد توقف‌ها و… بستگی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با تیم پشتیبانی «تاکسی روز» مشورت کنید.

پیمایش به بالا